Jednostki pomocnicze
1.Sołectwo Biadaszki
Sołtys
Jolanta Zawadka
Rada Sołecka
Aneta Golanowska
Małgorzata Górna
Magdalena Magaj
2.Sołectwo Brzózki
Sołtys
Bożena Jany
Rada Sołecka
Magdalena Kasprzak
Katarzyna Siemieniak
Rafał Jastrząbek
3.Sołectwo Dąbie
Sołtys
Łukasz Kłobut
Rada Sołecka
Ireneusz Kłobut
Jan Kłobut
Andrzej Kołodziejczyk
Ireneusz Kłobut
Jan Kłobut
Andrzej Kołodziejczyk
4.Sołectwo Foluszczyki
Sołtys
Karolina Kardolińska
Rada Sołecka
Leszek Krzyżanowski
Karolina Masina
Agata Matuszek
Leszek Krzyżanowski
Karolina Masina
Agata Matuszek
5.Sołectwo Galewice
Sołtys
Krystyna Cieśla
Rada Sołecka
Czesław Grądowy
Zdzisław Małecki
Nina Macura
Czesław Grądowy
Zdzisław Małecki
Nina Macura
6.Sołectwo Galewice A
Sołtys
Aneta Kowal
Rada Sołecka
Magdalena Góralska
Marzena Polak
Joanna Pawełczyk
Magdalena Góralska
Marzena Polak
Joanna Pawełczyk
7.Sołectwo Gąszcze
Sołtys
Katarzyna Jakubowska
Rada Sołecka
Ewelina Szczypińska
Jarosław Sokołowski
Zbigniew Kusiak
Ewelina Szczypińska
Jarosław Sokołowski
Zbigniew Kusiak
8.Sołectwo Jeziorna
Sołtys
Aleksandra Okoń
Rada Sołecka
Mirosław Nalepa
Barbara Okoń
Arkadiusz Smolis
Mirosław Nalepa
Barbara Okoń
Arkadiusz Smolis
9.Sołectwo Kaski
Sołtys
Krzysztof Nowak
Rada Sołecka
Ryszard CegiełkaJacek Konat
Jan Wójciak
10.Sołectwo Kaźmirów
Sołtys
Izabela Machoń-Broda
Rada Sołecka
Jarosław Kasprzak
Sebastian Łuszkiewicz
Karolina Zawilińska
Jarosław Kasprzak
Sebastian Łuszkiewicz
Karolina Zawilińska
11.Sołectwo Kolonia Osiek
Sołtys
Sylwia Terpis
Rada Sołecka
Ryszard Fras
Dominik Woźny
Artur Kowal
Ryszard Fras
Dominik Woźny
Artur Kowal
12.Sołectwo Kużaj
Sołtys
Łukasz Juszczak
Rada Sołecka
Łukasz Parniewicz
Robert Piecuch
Krzysztof Liśkiewicz
Łukasz Parniewicz
Robert Piecuch
Krzysztof Liśkiewicz
13.Sołectwo Niwiska
Sołtys
Leszek Faltyński
Rada Sołecka
Bożena Jóźwiak
Łukasz Zając
Marek Łacina
Bożena Jóźwiak
Łukasz Zając
Marek Łacina
14.Sołectwo Osiek
Sołtys
Wojciech Śniady
Rada Sołecka
Dawid Głowiak
Jakub Jaśniak
Franciszek Zapłotny
Dawid Głowiak
Jakub Jaśniak
Franciszek Zapłotny
15.Sołectwo Osowa
Sołtys
Natalia Cichowska - Cieśla
Rada Sołecka
Kamil Kupis
Katarzyna Stasik
Bartosz Cieśla
Kamil Kupis
Katarzyna Stasik
Bartosz Cieśla
16.Sołectwo Ostrówek
Sołtys
Dariusz Przedwojewski
Rada Sołecka
Edward Tomczyk
Mariusz Tomczyk
Zbigniew Grząkowski
Edward Tomczyk
Mariusz Tomczyk
Zbigniew Grząkowski
17.Sołectwo Pędziwiatry
Sołtys
Daria Szkotnicka
Rada Sołecka
Mariusz Lenart
Zbigniew Świątek
Marcin Grobelny
Mariusz Lenart
Zbigniew Świątek
Marcin Grobelny
18.Sołectwo Przybyłów
Sołtys
Zdzisława Jastrząbek
Rada Sołecka
Katarzyna Jastrząbek
Halina Kupis
Paweł Włosiński
Katarzyna Jastrząbek
Halina Kupis
Paweł Włosiński
19.Sołectwo Rybka
Sołtys
Zygmunt Wojcieszak
Rada Sołecka
Andrzej Banach
Marian Gustaw
Bogusław Pichlak
Andrzej Banach
Marian Gustaw
Bogusław Pichlak
20.Sołectwo Spóle
Sołtys
Andrzej Łacina
Rada Sołecka
Klaudia Łyczyńska
Karol Hojeński
Marek Skowronek
Klaudia Łyczyńska
Karol Hojeński
Marek Skowronek
21.Sołectwo Węglewice
Sołtys
Jarosław Matuszek
Rada Sołecka
Dariusz Kubiak
Aleksandra Lange
Maciej Spólny
Dariusz Kubiak
Aleksandra Lange
Maciej Spólny
22.Sołectwo Żelazo
Sołtys
Krzysztof Szmaja
Rada Sołecka
Mariola Gołdyn
Emilian Karkoszka
Barbara Szmaja
Mariola Gołdyn
Emilian Karkoszka
Barbara Szmaja